Przygotowania Ślubne – zdjęcia z przygotowań do ślubu

Przygotowania ślubne – od tego zaczynam dzień ślubu.

Prace na reportażu ślubnym zazwyczaj rozpoczynam od przygotowań ślubnych w domu Panny Młodej lub Pana Młodego. Zapraszam do moich zdjęć – Fotograf Szczawnica – do zobaczenia na zdjęciach.

Przygotowania Ślubne – czy warto wykonać?

Czasami, niektóre Pary Młode zastanawiają się czy przygotowania do ślubu to element dnia, który wart jest uwiecznienia i jaka będzie korzyść z tego, że fotograf ślubny będzie towarzyszy Wam od samego początku dnia ślubu.

Przede wszystkim, na pewno lepiej się poznamy. Oswajacie się z obiektywem, dzięki czemu później nie czujecie już naszej obecności. Aparat przestaje być dla Was czymś nie do końca komfortowym, przestajecie zwracać uwagę na to, że fotografuje. Zobaczycie sami że – to naprawdę działa.

Dodatkowo: poznajemy Waszych Bliskich. Dzięki temu wiemy, kto jest dla Was ważny i na kogo mamy zwrócić szczególną uwagę podczas Waszego wesela.

Na przygotowaniach jest też czas na swobodne rozmowy. Oczywiście, z parami ustalamy wszystko przed ślubem, jednak te ostateczne ustalenia i harmonogram dnia najczęściej na 100% pewny jest przed samą uroczystością i wtedy możecie nam opowiedzieć o tym co jeszcze np. została zmienione, na co mamy zwrócić uwagę. Oczywiście ostatecznie to Wy zdecydujecie czy mamy być z Wami na przygotowaniach lub z jednym z Was.

002-przygotowania ślubne obrączki na zielonej trawie w drewnianym grawerowanym pudełku

Jakie zdjęcia podczas z przygotowań ślubnych?

Jak wspomniałem powyżej, wykonując reportaż ślubny, bardzo często towarzyszę Parom w tym najważniejszym dla nich dniu już od przygotowań ślubnych. Pamiętajcie, że wbrew pozorom czas przed ślubem jest również pełen emocji, czasem wzruszeń. Fryzura i makijaż Pani Młodej zazwyczaj trwają długo, ale w tym czasie wiele się dzieje i można wykonać ciekawe zdjęcie które będą niezapomnianą pamiątką.

Przygotowanie sukni ślubnej czy garnituru, ubieranie, dbałość o dodatki jakimi są detale związane z ceremonią i weselem – to bardzo ciekawe pole do obserwacji dla fotografa ślubnego i wykonania dobrych zdjęć z przygotowań.

Zdjęcia ślubne z przygotowań to piękna pamiątka ze ślubu, to momentu, który naprawdę warto go uwiecznić na zdjęciach.

Oczywiście, ostatecznie to Wy wybieracie miejsce wymarzonej sesje ślubnej, a propozycja moich lokalizacji na sesję będzie podpowiedzią, moją sugestią do rozważenia podczas ostatecznego wyboru.

0014s-szczawnica-sesja-ślubna-pieniny-tatry

Znany fotograf na ślub – Szczawnica fotograf

Jeżeli szukasz dobrego i znanego, który mieszka w okolicy miejsc takich jak Pieniny, Tatry, fotografuje w Szczawnicy, w okolicy oraz także w całej Polsce – serdecznie zapraszam. Zobacz co oferuje w swojej ofercie: fotograf Szczawnica.

error: