Jesteś na Blogu i czytasz wpis:

Sesja ślubna Pieniny – wspaniałe miejsce na plener ślubny

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Jesienna sesja ślubna w Pieninach

Sesja w Pieninach okazała się świetną opcją na plenerowe zdjęcia ślubne.

Plener ślubny w Pieninach, sesja ślubna z pięknymi widokami, zapierający dech w piersiach widok na Trzy Korony to świetne rozwiązanie dla Par, które kochają góry, kochają Pieniny. Właśnie o takiej sesji marzyła moja para pochodząca ze Szczawnicy, dzięki czemu jako fotograf ślubny miałem okazje wykonać piękny plener ślubny w okolicach Szczawnicy.

Pieniny w turystycznych przewodnikach są opisywane jako najatrakcyjniejsza pod względem krajobrazu i przyrody i są licznie odwiedzane przez turystów. Pod względem liczby turystów Pieniny zajmują w Polsce kolejne miejsce po Tatrach.

To wszystko prawdopodobnie dzięki atrakcyjności krajobrazowej i przyrodniczej, świetnie zorganizowanej bazie turystycznej oraz źródłom leczniczych wód mineralnych. W Pieninach a dokładniej w Szczawnicy znajduje się sanatorium. 

Na sesję ślubną dobry miejscem będzie także znajdujący się w pobliżu Zamek Pieniński, nie zdążyliśmy ale za to mogliśmy podziwiać piękny zachód w górach, pięknych Pieninach.

Plener ślubny Pieniny, na pewno będzie niezapomnianą przygodą.

Sesja w Pieninach okazała się wspaniałą przygodą.

także dla mnie, chociaż nie tylko ponieważ bohaterowie zdjęć rzadko mają czas na wyprawę w góry aby podziwiać tutejsze piękne widoki i to co prezentuje przyroda Pienin. Efektem naszego spaceru po Pieninach są niezwykłe fotografie plenerowe, na których widać piękne uczucie na tle pięknych widoków.

Odwiedziliśmy także urokliwe miejsce, wodospad, strumyk w okolicy Szczawnicy – było to świetne miejsce na urozmaicenie naszej sesji ślubnej w Pieninach i Szczawnicy. Cieszę się że mogłem pokazać miłość dwojga ludzi pośród zapierających dech w piersiach widokach Pienin.

Sesja ślubna w Pieninach – jako drugie po Tatrach miejsce na plener ślubny.

Jako fotograf ślubny, który pracuje nie tylko w Szczawnicy, zauważam że sesję w Pieninach pary młode wybierają coraz częściej. Aktualnie u mnie sesja w Pieninach jest na drugim miejscu po Tatrach. Pieniny doceniają osoby szukające spokoju, którym zależy na ciszy oraz obcowaniu z przyrodą bez tłumów, w odróżnieniu od zatłoczonego Zakopanego.

Jako fotograf ślubny uważam że jeśli nie lubisz tłumów – Szczawnica będzie idealnym miejscem. Mając spokój, cieszę, piękne widoki sesja ślubna w Pieninach będzie świetną pamiątką ślubną na lata. Pokochasz, tutejszy piękny krajobrazem, który chwyci za serce. Zobaczysz piękno przyrody w najlepszym wydaniu oraz będziesz oddychał czystym powietrzem.

Podsumowując – nie zastanawiaj się długo, sesja w Pieninach to dobry wybór na wyjazd i pamiątkę po ślubie.

Dodaj komentarz

error: