Sesja Plenerowa – Szczawnica – Pieniny – Tatry

Uwielbiam plenery, sesje ślubne oraz narzeczeńskie. Z racji miejsca zamieszkania, najwięcej wykonuję ich w górach – w Tatrach, w Pieninach, w Szczawnicy, Niedzicy, w okolicy Zakopanego, itp.
Zapraszam do moich zdjęć i mam nadzieje do zobaczenia na sesji w plenerze.

Dlaczego sesja ślubna w Pieninach, w Tatrach, w Szczawnicy…

Jak wspomniałem we wstępie uwielbiam plenery i sesje ślubne, narzeczeńskie, oraz inne sesje zdjęciowe… . Plener ślubny lub inaczej sesja ślubna, przykładowo w górach to zupełnie inna forma, niż klasyczny reportaż ślubny. Podczas plenerowej sesji ślubnej udajemy się w ustalone wspólnie miejsce – na przykład w góry w okolicy Szczawnicy czyli na sesję ślubną w Pieninach, w Tatrach lub w innym ciekawym miejscu.

004s-fotograf-szczawnica-sesja-pieniny

Sesja ślubna Pieniny – gdzie wykonać piękną sesje?

Realizuje plenery ślubne na terenie całego kraju, ale w górach, Pieninach, Tatrach i w Szczawnicy wykonuję ich najwięcej i dlatego wspominam w nagłówku tego tekstu o tych właśnie miejscach na sesję ślubną lub inną sesje dla pary. Jeżeli szukasz ładnego miejsca na sesję ślubną, sesje narzeczeńską lub inna sesję w plenerze – dobrym wyborem będzie cudowne miejsce czyli sesja ślubna Pieniny lub Tatry.

005s-fotografia-szczawnica-sesja-ślubna-pieniny

Oczywiście, ostatecznie to Wy wybieracie miejsce wymarzonej sesje ślubnej, a propozycja moich lokalizacji na sesję będzie podpowiedzią, moją sugestią do rozważenia podczas ostatecznego wyboru.

0014s-szczawnica-sesja-ślubna-pieniny-tatry

Znany fotograf na sesję ślubną w Pieninach, Tatrach, w Szczawnicy

Jeżeli szukasz dobrego i znanego, który mieszka w okolicy miejsc takich jak Pieniny, Tatry, fotografuje w Szczawnicy, w okolicy oraz także w całej Polsce – serdecznie zapraszam. Zobacz co oferuje w swojej ofercie: fotograf Szczawnica.

error: