O nas – fotograf Szczawnica

Fotograf Szczawnica, czyli Wyjątkowe Kadry Ślubne. 

 

Fotograf Szczawnica, nazwa wywodzi się z położonego w Beskidzie Zachodnim, nad potokiem Grajcarkiem miasta Szczawnica to niezwykłe miejsce cieszące się ogromem atrakcji turystycznych, które Fotograf ślubny Szczawnica z pewnością wykorzysta w obiektywie aparatu. Ze Szczawnicy szybko można dojechać także do innych pięknych miejscowości atrakcyjnych dla fotografa ślubnego, takich jak Nowy Targ i Zakopane.

Wysokie góry, ogrom atrakcji turystycznych to niebywale ogromne wyzwanie dla Fotografa Szczawnica.

Niewątpliwie niezapomnianą sesja ślubną będzie sesja podczas spływu Dunajcem. Październik to najlepsza pora dla Fotografa ślubnego Szczawnica dla wykonanego malowniczego pleneru ślubnego w otoczeniu Pienin.

To historyczne miasto położone w południowej Polsce ma jeszcze jedną zaletę.

Szczawnica to uzdrowisko mające 200 lat tradycji leczniczej. Usytuowane w dolinie Grajcarka, pomiędzy łańcuchem Pienin i Beskidem Sądeckim tworzy znakomity klimat i tło dla obiektywu Fotografa ślubnego Szczawnica.

Fotograf Szczawnica pozwoli uwiecznić to co chwilowe i ulotne…

 

O mnie

Pisząc o swoich zdjęciach, sądziłeś pewnie, że napiszę tutaj sporo tekstu o tym jakim to jestem świetnym fotografem, że mam profesjonalny sprzęt fotograficzny, itd. Nie! Nie napiszę jak większość, oklepanego stwierdzenia typu fotografia to moja pasja, że profesjonalny sprzęt, podejście itd… – niech zdjęcia mówią za siebie.

KONTAKT z Fotografem Szczawnica

Telefon: +48 530 955 908
Email:
skorzystaj z formularza poniżej

Wyślij

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia, te ślubne i nie tylko te, jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do spotkania ze mną, rozmowy i przedyskutowania Waszych indywidualnych oczekiwań.

Wszystkie fotografie, które wspólnie stworzymy powinny pokazywać Was i Waszą radość. Z mojej strony (Szczawnica fotograf Zakopane) możecie liczyć na oryginalne pomysły i ciekawe zdjęcia, ale to od Was zależy jak chcecie zapamiętać ten dzień, dlatego zawsze staram się zapoznać z oczekiwaniami Pary Młodej i każde zlecenie przyjmuję indywidualnie.

Zapraszamy do zdjęć (fotografii), bo to one są tutaj najważniejsze… -> www.Fotograf-Szczawnica.pl

Fotograf ślubny Szczawnica pozwoli uwiecznić to co ulotne…

O nas - fotograf SzczawnicaŚlubny Fotograf Szczawnica