O nas – fotografia ślubna i okolicznościowa. Sesje w plenerze.

Wyjątkowe Kadry Ślubne. 

Fotograf Szczawnica, nazwa wywodzi się z położonego w Beskidzie Zachodnim, nad potokiem Grajcarkiem miasta Szczawnica to niezwykłe miejsce cieszące się ogromem atrakcji turystycznych, które Fotograf ślubny Szczawnica z pewnością wykorzysta w obiektywie aparatu. Ze Szczawnicy szybko można dojechać także do innych pięknych miejscowości atrakcyjnych dla fotografa ślubnego.

006a-pieniny-sesja-slubna-reportaż

Wysokie góry, ogrom atrakcji turystycznych to niebywale ogromne wyzwanie dla Fotograf Zakopane i Nowy Targ.

Niewątpliwie niezapomnianą sesja ślubną będzie sesja podczas spływu Dunajcem. Październik to najlepsza pora dla Fotografa ślubnego Szczawnica dla wykonanego malowniczego pleneru ślubnego w otoczeniu Pienin.

To historyczne miasto położone w południowej Polsce ma jeszcze jedną zaletę.

Szczawnica to uzdrowisko mające 200 lat tradycji leczniczej. Usytuowane w dolinie Grajcarka, pomiędzy łańcuchem Pienin i Beskidem Sądeckim tworzy znakomity klimat i tło dla obiektywu Fotografa ślubnego Szczawnica.

Fotograf Szczawnica pozwoli uwiecznić to co chwilowe i ulotne…

O mnie

Pisząc o swoich zdjęciach, sądziłeś pewnie, że napiszę tutaj sporo tekstu o tym jakim to jestem świetnym fotografem, że mam profesjonalny sprzęt fotograficzny, itd. Nie! Nie napiszę jak większość, oklepanego stwierdzenia typu fotografia to moja pasja, że profesjonalny sprzęt, podejście itd… – niech zdjęcia mówią za siebie.

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia, te ślubne i nie tylko te, jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do spotkania ze mną, rozmowy i przedyskutowania Waszych indywidualnych oczekiwań.

Wszystkie fotografie, które wspólnie stworzymy powinny pokazywać Was i Waszą radość. Z mojej strony (Szczawnica fotograf Zakopane) możecie liczyć na oryginalne pomysły i ciekawe zdjęcia, ale to od Was zależy jak chcecie zapamiętać ten dzień, dlatego zawsze staram się zapoznać z oczekiwaniami Pary Młodej i każde zlecenie przyjmuję indywidualnie.

Zapraszamy do zdjęć (fotografii), bo to one są tutaj najważniejsze… -> www.Fotograf-Szczawnica.pl

Fotograf ślubny Szczawnica pozwoli uwiecznić to co ulotne…

error: